KARABÜK:
Yenice'de Festival Çalışmaları Sürüyor

Karabük’ün Yenice ilçesinde bu yıl 20’ncisi düzenlenecek olan Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali ile ilgili çalışmalar sürdürülüyor.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, düzenlenecek olan festivalin 18 Ağustos 2013 Pazar günü saat 19.30 da başlayacak ve sırasıyla, Grup Laçin, Oğuz Yılmaz ve Ankaralı Ayşe’nin sahne alacağını söyledi.

Çaylı, festival için kutlama komitesinin kurulacağını ve ayrıca festival günü bir dizi açılışlarında gerçekleşeceğini ve sürpriz konukların açılışlarda yer alacağını da dile getirdi.

Çaylı, ayrıca belediye olarak 24-25 Ağustos’ta yapılacak üçüncü Uluslar arası Dağ Bisiklet Yarışlarına da sponsor olduklarını anlatarak, “ Yenice Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun birlikte organize edeceği, ‘ Üçüncü Yenice Uluslararası Dağ Bisiklet Yarışları’nın tertip komitesi başkanlığını eski Bisiklet Federasyonu Başkanı Ünal Tolun yapacak. Belediyemiz, uluslar arası boyutta yapılacak yarışmaların maddi yükünü çekecek. Yarışmalar, 24-25 Ağustos 2013 Cumartesi-Pazar günü yapılacak. Şeker Kanyonundaki 3 bin 150 metrelik parkurda elit erkek, elit bayan, genç erkek, yıldız erkek ve master erkek kategorilerinde yapılacak yarışlardan 1 gün önce sporcular, Yenice Merkezinde de gösteri yarışına katılacak” dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Özel İdare Arı Gibi Çalışıyor
Karabük İl Özel İdare Genel Sekreterliği son yıllarda yaptığı atılımlara adeta arı gibi çalışıyor.İl...

Haberi Oku