ESENYURT:
Esenyurt'a Kadın Başkan Yardımcısı

 Esenyurt Belediye Başkan Yardımcıları Ünsal Kıraç ve Ziya Özvatan’ın görevlerinden ayrılmaları ardından Başkan Kadıoğlu tarafından yeni başkan yardımcıları Elif Özkabaş Yeşil ve Vejdi Vatansever atandı.

Ziya Özvatan’ın kısa süre önce kendi isteği ve talebi ile başkan yardımcılığı görevinden ayrılması ardından yerine belediye meclis Elif Özkabaş Yeşil getirildi. 2009 yılında AK Parti Esenyurt Belediye meclis üyesi olarak seçilen Elif Özkabaş Yeşil aynı zamanda Esenyurt Belediyesinde ilk kadın başkan yardımcısı unvanını da almış oldu.

Esenyurt Belediyesi başkan yardımcılığından ayrılan bir diğer isimde memur kadrosuyla 2009 yılında Kartal ilçesinden Esenyurt’a atanan Ünsal Kıraç oldu. Kıraç bu defa eski ilçesi Kartal’a AK Parti belediye başkan aday adayı olarak geri döndü.

Görevinden ayrılan Ünsal Kıraç’ın yerine, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından Esenyurt Belediyesinde 10 yıldır güvenlik müdürü olarak görev yapan Vejdi Vatansever getirilirdi.

Yeni başkan yardımcıları Vejdi Vatansever ve Elif Özkabaş Yeşil’e yakınları ve çalışma arkadaşları tarafından tebrik ve başarı dilekleri de gelmeye devam ediyor. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner56

Yaz Okullarında Aralıksız Eğitim
Esenyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tatil döneminde öğrencilere birçok...

Haberi Oku