AVCILAR:
Pazar günü yapılan CHP parti meclisi toplantısında açıklanmayan ilçelerin Belediye Başkan adayları netleşti. CHP İstanbul Avcılar Belediye Başkan adayı Dr. Handan Toprak olarak belirlendi. Toprak bugün aday olduğu Avcılar ilçesinin en işlek meydanı Marmara caddesinde halkla bütünleşti.
 “Avcılarda yaşayan herkesle beraber bize oy versin ya da vermesin halk meclislerinde görüşeceğiz. Bütün projelerimiz halk yararına kamu yararına olacaktır . 2015 yılında Cumhuriyet Halk Partisini iktidar,  Kemal Kılıçdaroğlunu Başbakan yapmak için sizlere “KADIN” sözü veriyorum” diyen Handan toprak Marmara caddesinde halkın yoğun katılımıyla ilçe binasına doğru yürüdü.
Vatandaşın yoğun ilgisinden dolayı izdiham yaşanan cadde de CHP Başkan adayı Toprak basın mensuplarına hassasiyet göstererek  HABERMRT muhabirinin sorularını yanıtsız bırakmadı.
Avcılar İlçe Başkanlığına kadar vatandaş kortejiyle yürüyen Dr. Handan Toprak ilçe binasında bir basın toplantısı düzenledi.
Son günlerde CHP ilçe adayları belirlenirken parti içerisinde sık sık problemler yaşanmıştı. Aday olmayı bekleyen eski Belediye Başkanları ve adaylık hayali kuranlarda parti meclisine karşı eleştiriler ve protestolarda bulundu. Basın toplantısında bu konuya değinen Toprak . “CHP ilçe adaylarının belirlenmesinde İstanbul Belediye Başkanlığını almak ve 2015’te de  iktidar olabilmek için adaylarını objektif bir şekilde belirlemiştir” dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Özlem güven 1 yıl önce

Malesef Chp büyük bir hata yaptı akp yıllardır avcıları almayı başaramadı M.değirmenci çok başarılı bir başkandı ve halk m.değirmenci için oyunu chp ye veriyordu şu anda chp nin kaybetme riski nerdeyse yüzde yüz çok acı ......

Misafir Avatar
ersin koray gonce 1 yıl önce

avcıları avcılarlı olmayan biri yönetemez. böyle bir dönemde chpnin yaptığı iş hiç iyi olmadı. avcılarıda kaybedeceğiz. benim oyum kesinlikle hadan hanıma değil. chp ye oy vermeyeceğim. el birliği ile böldünüz milleti bravo.

Misafir Avatar
abdullah türkyılmaz 1 yıl önce

oylarımız ve kalbimiz seninle başkanım

Misafir Avatar
SMMM saadet yalçın turkmen 1 yıl önce

bir çamşıklı olarak sizi canı gönülden kutluyor avcılar halkına yakışır bir başkanı seçtiği için kemal kılıçtaroğluna teşekkür ediyoruz

Misafir Avatar
Serkan Bal 1 yıl önce

Avcilari artik Akp nin kucagina biraktiniz bu kadindan bi cacik olmaz kendi kalenizi yiktiniz yazik CHP firildak adaylarin partisi haline geldi gecmis olsun

Misafir Avatar
Hüseyin Ali köklü 1 yıl önce

Selam handan hanım
Sodev taksim eğitiminden

Avcılar kazanacak
Üsküdar kazanacak
İstanbul kazanacak
Türkiye kazanacak

Saygılarımla

Misafir Avatar
Ulaşcan bayrak 1 yıl önce

başarilar diliyorum çok iyi şeyler yapacağina inaniyorum.sülalece destekliyoruz seni.

banner56

Toprak Ana Belediye Aş Evini Hizmete Açtı
Avcılar Belediyesi bir ilke daha imza attı. 'Önce İnsan' sloganı ile sosyal belediyecilik ve halkla bütünleşme...

Haberi Oku